Ana ve Yardımcı dizel sökme takma ve tamiri, verimlilik arttırılması

Ana ve yardımcı dizel makinelerinin her türlü periyodik ve periyodik olmayan bakım ve onarım işlemleri en hassas şekilde ve azami itina ile yapılır.
İşyerimizde oluşturduğumuz geniş ve çok kapsamlı instruction book arşivinden dolayı her işi imalatçısının istediği ve talimatları doğrultusunda yapabiliyoruz.
Yapılan işlerle ilgili  her türlü periyodik bakım raporu uygun formlar üzerinde verilir, arıza tespit, tamir ve overhol raporları düzenlenir.
Kalite belgemizden de anlaşılacağı üzere firmamız, yılların birikim ve tecrübesinden güç alarak her marka dizel makinesinin bakım, tutum ve onarımında, her markanın kendi instruction kitabı tarafından belirtilen limitler içersinde, akla gelebilecek en mükemmel bakım ve onarımı gerçekleştirme hususunda uzmanlaşmış bir yapıya sahiptir. Bu konuda referanslarımız, işimizin kalitesinin başlıca kanıtıdır.
Armatörlerimizin şikayetçi olduğu konuların başında gelen problem makine verimliliği veya performansıdır. Orijinal devrine çıkamayan makineler, veya hararetli çalışan, çok yakıt sarfiyatı olan, bacada duman ve kirlilik yapan, start-stop etmeyen, aşırı devre kalkan, tayming ayarı bozulmuş veya ayar tutmayan makineler vb sayılması oldukça yer tutacak bir çok performans düşüklüğü ile ilgili yıllarca,  başarıyla çözüm getirdiğimiz bir çok problemle karşılaştık. Bu konulara çözüm getirmekte belkide piyasada en iyi firma olduğumuzu söylesek haksızlık etmiş olmayız. Yaptığımız işler yapabileceklerimizin teminatı sayılır.
1443077789265
Untitled-3-10